fbpx

Të fundit

Pas ndarjes me Bleron, Afrona heq unazën e martesës

Teksa nuk ka më dyshime se Afrona dhe Blero janë ndarë, bukuroshja që po qëndron me kohë të plotë në Zvicër, e përqendruar në biznesin e saj “Grace Aesthetics” ka ndërmarrë një tjetër hap.

Ajo e ka hequr unazën e martesës me këngëtarin e njohur.

Unaza e veçantë, e rrethuar me diamante në të gjithë strukturën, ishte simboli i dashurisë me të cilën, Dika krenohej duke e postuar në rrjete sociale.

Prej disa muajsh, modelja është treguar e kujdesshme duke fshehur në fotografi gishtin e unazës, mirëpo tash kur nuk ka më pikëpyetje mbi raportin e tyre, ajo e ka shfaqur haptazi largimin e unazës.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci