fbpx

Të fundit

Arbana Osmani bën veprimin e papritur ndaj vëllezërve Veshaj

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani pas përfundimit të spektaklit “Big Brother Vip” është larguar nga ekrani.

Pas përfundimit të spektaklit Arbana është komentuar për raportet me vëllëzrit Veshaj.

Së fundi, Arbana ka larguar nga llogaria e saj në Instagram vëllëzrit Veshaj.

Kujtojmë që Arbana është kritikuar nga publiku kur i tha Donaldit se ai ishte kryefjala e “Big Brother VIP” dhe kjo deklaratë i hapi rrugën njerëzve të mendonin se Donaldi ishte i preferuari dhe i llastuari i produksionit.

Donaldi nuk e ndjek më Arbanën në Instagram, ani pse ajo nuk e ka hequr nga lista e ndjekësve.

Ky detaj mori vëmendje pas finales së BBV-së kur u përfol se Donaldi ishte përplasur me produksionin.

Pas situatës së krijuar, kryesisht pas pjesëmarrjes së Donaldit dhe Romeot në festën e “Top Channelit” gjërat ndryshuan, binjakët Veshaj nisën ta ndiqnin sërish Lori Hoxhën në Instagram dhe anasjelltas.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci