fbpx

Të fundit

Osmani takon ngarkuarin me punë në Ambasadën e ShBA-së, Nicholas Giacobbe

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu, ka pritur sot në takim ngarkuarin me punë në Ambasadën e ShBA-së, Nicholas Giacobbe.

Lajmi u bë i ditur në një komunikatë nga Zyra e Presidencës.

Në takim është diskutuar për zhvillimet në vend dhe rajon në kuadër të koordinimit të vazhdueshëm në mes të Kosovës dhe SHBA-ve ne fushën e politikës së jashtme dhe mbrojtjes.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci