fbpx

Të fundit

Sarah Berisha i drejtohet Festivalit “Sunny Hill” me një kërkesë të veçantë

Festivali “Sunny Hill” vazhdon të jetë më i komentuari i momentit.

Gjatë ditës së djeshme u konfirmua se Festivali do të zhvillohet në Kosovë dhe Shqipëri.

Ashtu siç është kthyer në traditë, përpos artistëve më me zë shqiptarë, në këtë event do të marrin pjesë artistë dhe DJ të njohur ndërkombëtarë.

Mirëpo këtë vit disa personazhe të njohur shqiptarë kanë një kërkesë për organizatorët e Festivalit.

Pas Einxhel Shkirës edhe Sarah Berisha kërkon pjesëmarrjen e DJ Dagz dhe DJ PM në datat e organizimit të festivalit.

Këtë kërkesë blogeria e ka bërë përmes një Instastory në Instagram.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci