fbpx

Të fundit

Deputeti i VV-së mbron partinë nga akuzat e opozitës

Deputeti i VV-së, Dimal Basha ka folur pas reagimeve të shumta që janë bërë për marrëveshjen e Kosovës me Serbinë për energjinë në veri.

Përmes një shkrimi në Facebook, Basha tha se qytetarët e kanë me rëndësi që tash e tutje nuk do të paguhen faturën e serbëve në veri. Sipas tij, kjo po ndodh falë Qeverisë Kurti.

Ai ka listuar disa gjëra lidhur me marrëveshjen se a është marrëveshje e mirë dhe se a kanë bërë mirë që Qeveria Kurti e ka nënshkruar këtë udhëzues.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci