fbpx

Të fundit

Mourinho rastisë në një skenë romantike, portugezi ia jep bekimin çiftit

Jose Mourinho shijoi ditët e tij të fundit të pushimeve në shtetin afrikan të Namibisë përpara se të rikthehej sërish në Romë.

Por, në ditën e fundit tekniku portugez rastisi në një skenë romantike. Një djalë ishte duke i propozuar martesë të dashurisë së tij, teksa aty kaloi Mourinho.

Ai i dha bekimin çiftit të ri dhe ju drejtua djalit të ri duke i thënë: “Ti ishe i veçantë sot”, duke e bërë atë dyfish më të lumtur.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci