fbpx

Të fundit

Fifi bën gjestin e veçantë për Adisin “live” në koncert

Këngëtarja e njohur kosovare, Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, tash e një kohë është duke e shijuar romancën me Adis Patushin.

Që nga fillimi i lidhjes së çiftit nuk është fshehur nga publiku dhe dashurinë e tyre e kanë shfaqur haptazi.

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka performuar në një nga klubet e Tiranës, ku ishte e shoqëruar nga partneri i saj, Adisi.

Në një moment gjatë performancës së saj, Fifi është kthyer nga Adisi i cili ndodhej pas shpinës së këngëtares.

Në video shihet Fifi që i puth dorën të dashurit të saj. Pas këtij gjesti, të pranishmit e kanë brohuritur këngëtaren.

Ju kujtojmë që pas daljes nga “Big Brother VIP”, këngëtarja nga Kosova u njoh me Adisin nëpërmjet Kledit, ish-banorit tjetër.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci