fbpx

Të fundit

Kurti për Haxhiun: Nuk e kam ditur që nismëtari i Trustit është doktor shkence

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka kritukuar nismëtarin tërheqejs së mjeteve nga Trusti, deputetin e PDK-së, Bekim Haxhiun, shkruan Paparaci.

Kurti në foltore tha se nuk e ka ditur që nismëtari i trustit është doktor shkence.

“Unë skam qenë i njoftuar që nismëtari është doktor shkence, dhe ka doktoratë dhe unë besoj që kjo nismë ka ardhur se nismëtari ka doktoratë dhe po mos të kishte nuk do ta bënte këtë nismë”, tha Kurti. /Paparaci/

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci