fbpx

Të fundit

Madonna dhe reperja e njohur me skena të nxehta e lëvizje provokuese

Madonna puthi në skenë Britney Spears dhe Christina Aguilera, teksa tre këngëtaret performonin së bashku në VMAs 2003.

Dhe mbrëmjen e së enjtes diva e muzikës ka puthur gjatë performancës reperen Tokischa Altagracia Peralta. Këngëtarja dhe 26-vjeçarja madje dhuruan skena të nxehta dhe provokuese për fansat në skenë.

Dyshja bën një vallëzim sensual duke mos lënë vend për imagjinatën.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci