fbpx

Të fundit

Tragjedia në Berat, momenti kur nëna dhe djali 6 vjeç bien në lumë me makinë

Mediat në Shqipëri kanë publikuar pamjet e momentit kur nënë e bir, bien në lumin Osum në Berat dhe për pasojë gjejnë vdekjen e menjëhershme.

Siç shihet nga pamjet, makina ka dalë jashtë rrugës dhe më pas ka rënë nga disa metra lartësi.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë humbja e kontrollit dhe e vëmendjes nga e ndjera që ishte në timonin e makinës.

Mësohet se nëna që ka humbur jetën bashkë me të birin quhet Klaudija Xhaferaj.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci