fbpx

Të fundit

Ish-konkurrenti i BBV – së dhe këngëtarja shqiptare zyrtarizojnë lidhjen?

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe këngëtarja shqiptare Evi Reçi së fundmi janë përfolur për një lidhje dashurie mes tyre.

Dyshja nuk kanë folur lidhur me këto lajme.

Së fundmi këngëtarja Evi Reçi ka udhëtuar së fundmi drejt Austrisë, atje ku jeton edhe modeli Kledi.

Teksa ka publikuar një fotografi në Instagramin e saj, këngëtarja shihet në natyrë.

Në anën tjetër, Kledi ka postuar një foto nga shtëpia e tij ku fokuson disa fruta e po ashtu ka vendosur vendndodhjen “Dornbirn” që ndodhet në Austri.

Kohë më parë dyshja ndodheshin në Firence në të njëjtin vend dhe në të njëjtën kohë e më parë në Vlorë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci