Të fundit

Slloveni U17 – Kosovë U17, formacionet zyrtare

Përfaqësuesja e Kosovës U17 do ta zhvillojë ndeshjen e dytë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Dardanët e rinj e kanë nisur në mënyrë të mrekullueshme këtë kampanjë, pasi kanë triumfuar në udhëtim te Austria me rezultat 0-1.

Në ndeshjen e dytë, Dardanët e rinj do të përballen me kryesuesit e grupit, Slloveninë U17 që mposhti 8-0 Ishujt Faroe.

Tanimë dy trajnerët, Arsim Abazi i Kosovës U17 dhe homologu i tij slloven kanë publikuar formacionet zyrtare.

Formacionet zyrtare:

Sllovenia U17: Tomazic, Stojinovic, Poredos, Zajc, Hribar, Ristic, Islamagic, Cuk, Kasalo, Potocnik, Selan.

Kosova U17: Avdija, Marku, Shahini, Gashi, Bajraktari, Jashari, Fazlija, Bashota, Krasniqi, Muji, Merlaku.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci