fbpx

Të fundit

Stuhia godet Serbinë, përmbytje në zona të ndryshme të vendit

Serbia është përfshirë nga reshje të dendura shiu gjatë ditës së sotme duke shkaktuar edhe përmbytje në mjaft qytete të vendit.

Mediat raportojnë se reshjet filluan gjatë mesditës në pjesë të ndryshme, përfshi edhe Beogradin duke përmbytur rrugë dhe lagje të tëra.

Reshjet u shoqëruan edhe me breshër, i cili shkaktoi dëmtime të mëdha në të mbjella. /abcnews.al

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci