fbpx

Të fundit

Stuhia e fortë përmbyt kazinotë dhe hotelet në Las Vegas

Një stuhi e fortë ka goditur qytetin më të famshëm të argëtimit në botë, Las Vegas në SHBA. Për pasojë u përmbytën edhe kazinotë e qytetit.

Sipas informacioneve të “wall Street Journal”, “qyteti i mëkatit” nuk ka mbetur i paprekur nga kushtet e vështira atmosferike që kanë prekur rajonin më të gjerë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci