fbpx

Të fundit

Pritjet në Merdare dhe tek Dheu i Bardhë, kjo është situata aktuale në kufi

Tash kur mërgimtarët janë nisur drejt Kosovës, pikat kufitare janë të ngarkuara me kolona.

Edhe sot pritjet të gjatë janë tek pika kufitare Dheu i Bardhë deri në 1 orë, derisa në Merdarë pritjet janë deri në 30 min.

Sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhimin Kufitar pritjet për të dalë nga Kosova në Merdarë janë mbi një orë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci