fbpx

Të fundit

Në zonën 50 km/h voziti 111 km/h, shoferit në Ferizaj i merret leja për 1 vit

Policia në Ferizaj ia ka marrë lejen e vozitjes për 1 vit një 23 vjeçari me inicialet Q.J., pasi ky i fundit në zonën e kufizimit prej 50 kilometrash në orë, arriti shpejtësinë në 111 kilometra në orë, në rrugën “Driton Islami”.

Policia po ashtu i shqiptoi shoferit një gjobë prej 500 eurosh dhe 5 pikë negative.

Policia Rajonale e Ferizajt apeloi tek shoferët e automjeteve që të respektojnë shpejtësinë e kufizuar të lëvizjes.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci