fbpx

Të fundit

Era e fortë çan lisin në Prishtinë

Era e fortë ka bërë që një lis të çahet në Prishtinë, ndërkohë që degët e mëdha të tij kanë rënë në trotuar për këmbësorë dhe në rrugën ku kalojnë veturat, pranë mbikalimit.

Erërat e forta kanë mbretëruar këtë javë në disa qytete të Kosovës, duke shkaktuar stuhi dhe rënie të lisave në shumë vende.

Dy ditë më parë, në Gjilan u lënduan katër persona si pasojë e rënies së një vinçi nga erërat e forta

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci