fbpx

Të fundit

Pas kthimit nga Amerika, Kurti mbledh partinë

Kryeministri i Kosovës, njëherësh lideri i VV-së, sot është kthyer nga SHBA-të.Pas kthimit ai ka mbajtur një konferencë me presidenten Vjosa Osmani, ku folën për vizitën në SHBA.

Sot, Kurti po ashtu ka mbajtur mbledhje me koordinatorët e Qendrave të Lëvizjes Vetëvendosje.

Dy çështjet që u diskutuan ishin vizita e fundit në ShBA për nënshkrimin e marrëveshjes me MCC, dhe çështjet organizative që kanë të bëjnë me procesin e brendshëm zgjedhor.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci