fbpx

Të fundit

Arrestohet personi që veshi xhaketën me hartën e Kosovës dhe Serbisë, shkak mbishkrimi

Raportohet se gjatë një pike kontrolli është ndaluar një veturë në të cilën ishin dy meshkuj, ku njëri nga ta ka pas të veshur një xhaketë me hartë të Kosovës dhe Serbisë me mbishkrimin ”Nema predaje’.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur në fshatin Gazivodë të Zubin Potokut, të shtunën rreth orës 15:30.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci