fbpx

Të fundit

U tha se është shtatzënë, reagon Einxhel

Në media u aludua se moderatorja e njohur shqiptare Einxhel Shkira është shtatzënë.

Mirëpo pas këtyre reagoi vet Einxhel me anë të disa InstaStory.

Ajo tregoi se ky lajm është i pavërtetë ku dhe kërkoi të mos flisnin në emër të saj.

‘Përpiquni të mos flisni me bindje në emër të mitrës personale e të trupit tim”, shkroi ajo.

Ndryshe dyshja romancën e tyre e filluan brenda spektaklit ‘BBV’.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci