fbpx

Të fundit

Arjola Demiri publikon foto me bikini, nuk editon trupin

Aktorja e njohur Arjola Demiri që pas pjesëmarrjes në BBV është ndër figurat më të përfolura në mediat rozë.

Ajo vazhdimisht është komentuar për paraqitjet e saj për të cilat është kritikuar se ka përdorur fotoshop dhe filtra të shumtë.

Ditë më pare vetë aktorja ka reguar për këtë duke thënë se:

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksion in tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë.

Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos. Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mire”.

E si për ta konfirmuar këtë, Arjola ka publikuar një foto me bikini, ku duket trupi i saj i pa edituar.

Por teksa këto akuza janë përsëritur disa herë, aktorja më në fund ka reaguar, duke u shprehur se ndjehet mirë me trupin e saj, me gjithë strijat dhe celulitin.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci