fbpx

Të fundit

Dafina Zeqiri ‘thumbon’ kolegët: Po shoh një pandemi tallavaje

Ajo po vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun dhe njëra nga artistet më të kërkuara në treg.

E njëjta është shumë aktive në rrjete sociale dhe tërheq vëmendje sa herë që bën ndonjë postim.

E së fundmi artistja ka bërë një postim ‘thumbues’ në drejtim të kolegëve, por nuk ka përmendur ndonjë emër.

33-vjeçarja ka shkruar se industria muzikore është kthyer tashmë në një pandemi tallavaje.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci