Të fundit

Bad News Eagle zhvillojnë sot gjysmëfinalen ndaj “SINNERS”

Ekipi shqiptar në CS:GO, Bad News Eagles do të luajnë sot në gjysmëfinalet të turneut “Tipsport Prague Cup”.

BNE do të kenë përball ekipin çek “SINNERS” që në ranglistën botërore zënë vendin e dhjetë.

Dueli mes Bad News Eagles dhe Sinners do të zhvillohet me fillim nga ora 18:30 dhe do të transmetohet direkt në platformën Twitch nga steameri Xhocii.

Fituesi do përcaktohet pas 3 mapave të zgjedhura nga dy ekipet.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci