Të fundit

Nora Istrefi publikon këngën e re, duket tejet atraktive

Këngëtarja Nora Istrefi ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor i cili titullohet “Ciao”.

Përveç këngës, fansat do të shohin një klip mjaft joshës nga këngëtarja seksi.

Bukuroshja u shfaq elegante dhe joshëse në një kostum ngjyrë vjollce që ia vinte në pah linjat e formësuara të trupit.

Përndryshe, Nora shquhet si një prej këngëtareve më tërheqëse të estradës, e cila pavarësisht viteve nuk e humbet shkëlqimin.

 

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci