Të fundit

Zotimet e Nysret Malokut, kandidatit për asamblist në Prishtinë

Kandidati i AAK-së për Asamble Komunale të Prishtinës, Nysret Maloku ka publikuar zotimet për zgjedhjet e 17 tetorit.

Ai ka shkruar se do të jetë zër i halleve të qytetarëve.

Njoftimi i plotë:

Unë jam Nysret Maloku, kandidat nga lista e AAK për Kuvendin Komunal të Prishtinës, dhe zotimet e mia janë:

Të jem zëri juaj në Kuvendin Komunal, në mënyrë që të gjejmë zgjidhjet me të mira, për hallet dhe nevojat tuaja.

Do të angazhohem që Komuna të jetë tërësisht në shërbim të qytetarit.

Do të angazhohem për transparencë dhe llogaridhënie të secilit zyrtar të komunë, ndaj qytetarit.

Do të angazhohem që paraja publike, të shpenzohet drejtë dhe vetëm për interesin publik dhe të qytetarëve.

Vota juaj për mua dhe AAK është shancë për një Prishtinë ku ne bashkëqeverisim.

Voto ✅121Daut Haradinaj

Nysret Maloku nr- ✅28

(artikull i sponsorizuar)

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci