Të fundit

Shakira: Nuk është faji yt

Këngëtarja kolumbiane, Shakira ka publikuar një mesazh në llogarinë e saj në rrjetet sociale, ku shkruante ‘’Nuk ishte faji yt’’.

Kjo fjali po spekulohet se i dedikohet ish-partnerit të saj, Gerard Piqué.

Shakira vazhdon të bëjë bujë katër muaj pas ndarjes së saj me lojtarin spanjoll dhe kapitenin e Barcelonës Gerard Pique.

Një ndarje në të cilën ata janë ende të zhytur përmes firmave të tyre ligjore për të diskutuar çështje të tilla si kujdestaria e fëmijëve të tyre, Milan dhe Sasha , dhe zhvendosja e këngëtarit në Miami.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci