Të fundit

Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë modelja dhe partneri i saj Ami Mezezi përmes një njoftimi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti)

 “Welcome to the world”, ka shkruar modelja krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ami Mezezi (@amimezezi)

Dyshja janë bërë prindër të një djali dhe e kanë quajtur Andreas.

 

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci