Të fundit

Kryeministri shqiptar e nderon me pasaportë ish-basketbollistin serb Vlade Divac

Kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazovic, ia ka dhënë pasaportën e këtij shteti, ish-basketbollit serb, Vlade Divac.

Abazovic e ka publikuar lajmin në faqen e tij në rrjetin social “Facebook”.

“Legjenda e basketbollit botëror VladeDivac pranoi pasaportën malazeze!”, shkruan Dritan Abazovic”

Divac tashmë 54-vjeçar ka bërë karrierë edhe në ligën më të fortë të basketbollit në botë NBA në skudrat: Los Angeles Lakers, Charlotte Hornets dhe Sacramento Kings.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci