Të fundit

Sara mungon në prova, Luxhino shkon në Prishtinë dhe e rrëmben nga Ledri

Konkurrentja e Dancing With the Stars, Sara Hoxha këtë javë ka munguar në prova pasi ndodhej në Prishtinë në një event së bashku me Ledrin.

Mirëpo, Luixhino ka udhëtuar gjatë javës në Prishtinë dhe e ka marrë partneren e tij të kërcimit në prova. Ai e ka sjellë Sarën në Tiranë.

Sara dhe uxhino këcyen një bachata, por që kriktikatnuk munguan nga jurisa pasi sipas tyre në disa momente Sara u duk e ftohtë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci