Të fundit

Presidentja Osmani testohet për COVID-19, ky është rezultati

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është testuar për virusin Covid-19, pasi tri ditë më parë takoi presidentin austriak, Alexander Van der Bellen, i cili sot njoftoi se ka dalë pozitiv me koronavirus.

Osmani ka dalë negativ në testimin për koronavirus. Kjo u konfirmuar për Gazetën Express nga këshilltari për media i Presidencës, Bekim Kupina.

“Presidentja Osmani është testuar për COVID-19 dhe ka dalë negativ”, tha ai.

Presidenti i Austrisë del me Covid-19, para tre ditësh priti Osmanin

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci