Të fundit

Zhduket një e mitër në Fushë Kosovë

Një grua ka informuar se mbesa e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës bëri të ditur se rasti ka ndodhur të premten rreth orës 07:00, në Fushë Kosovë.

“Rasti është duke u hetuar”, tha Policia me anë të raportit të saj 24-orësh.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci