Të fundit

Festë në familjen e Avdullah Hotit

Gruaja e ish-kryeministrit Avdullah Hoti, Servetja, ka festuar ditëlindjen.

Në këtë ditë të shënuar për familjen Hoti, nuk ka munguar as një urim nga ish-kryeministri.

“Në “Taverna greke” në Prishtinë, me muzikë të vjetër gjakovare, në ditëlindjen e Servetes. Një çerek shekulli në ditëlindje së bashku”, ka shkruar Hoti në Facebook.

Ai ka ndarë një portret familjar nga ky ambient, ku shihen të lumtur vet Hoti, bashkëshortja dhe biri i tyre.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci