Të fundit

Arbana tregon për herë të parë me çfarë e bëri për vete Eduarti

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale. Në këtë mënyrë, ajo i jep mundësinë fansave të dinë sa më shumë rreth jetës së saj.

Mirëpo, së fundmi, nuk ka munguar as Eduarti. Në një “Ask me a question” në Instagram, ajo ka zbuluar se çfarë e ka bërë të dashurohet pas regjisorit.

Një ndjekës e pyet: “Edi, faseta emax i ka dhëmbët dhe ku i ka bërë?”.

Arbana është përgjigjur se dhëmbët i ka të tijat dhe se më ato e mori më qafë.

“Jo mër, të vetat i ka dreqi, me ato dhëmbë na mori më qafë”, ka shkruar moderatorja.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci