Të fundit

Kidës i ndodh e papritura në avion

Kida është një nga këngëtaret më të talentuara dhe të dashura të momentit. Këngët e saj kanë pasur gjithmonë sukses, duke u kthyer në hite dhe duke numëruar miliona klikime.

Së fundmi Kida ka treguar një ngjarje mjaft të veçantë që i ka ndodhur gjatë udhëtimit të fundit me avion.

2 pasagjerë jo shqiptarë, por adhurues të muzikës së saj e kanë njohur këngëtaren gjatë fluturimit me avion dhe i kanë dërguar një letër, ku i kanë shprehur vlerësimet e tyre për të dhe se sa shumë u pëlqen muzika e saj.

Kida ka postuar letrën në Instastory, ku në të shkruhet:

“Kida, ne e duam muzikën tënde! Është një kënaqësi të të kemi ty në këtë fluturim. Dashuri! Xenis dhe Salih”.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci