Të fundit

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi. Halla e reperit është ndarë nga jeta.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai i artistit përmes një postimi në “Facebook”. Ai ka postuar një foto përmbi të cilën shkruan: “Me dhimbje dhe pikëllim njoftojmë se sot ndërroj jetë Halla jonë”.

Në anën e tjetër, dita e djeshme për Getoar Selimin ishte e veçantë, reperi festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tij Marget.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci