Të fundit

Holanda kalon në epërsi ndaj Ekuadorit – video

Ende pa kaluar minuta e 10’ dhe tanimë kemi golin e parë në përballjen mes Holandës dhe Ekuadorit.

Kombëtarja e Holandës ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Ekuadorit, raporton KosovaPress.

Ishte Cody Gakpo ai i cili zhbllokoi rezultatin i pari në ndeshje, duke kaluar Holandën në epërsi qysh në minutën e 6’.

Golin e gjeni më poshtë.

https://twitter.com/ZandeKongo/status/1596173866522775552

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci