Të fundit

E kritikuan për fotot me të brendshme, reagon ashpër modelja e njohur

Blogerja e njohur Chiara Ferragni ka marrë vëmendjen me fotot e publikuara së fundmi ku shfaqet duke pozuar me të brendshme të bardha. Milionerja është kritikuar për pozat ku shumë komentues i shkruanin se burri i saj do inatoset.

Chiara reagoi dhe vuri në dukje se nuk ka asgjë të keqe të tregosh trupin tënd.

“Pse të inatoset sepse postoj një video me të brendshme siç kam bërë gjithmonë në jetën time. Nuk ka asgjë më të bukur se sa të jesh rehat me trupin tënd. Dhe nëse dua ta tregoj, çfarë problemi ka? Unë nuk i bëj asnjë të keqe askujt, përveç mendjeve tuaja fanatike”, tha blogerja.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci