Të fundit

Morena Taraku sjell poza joshëse

Modelja e njohur Morena Taraku ka sjellë disa poza atraktive.

Në fotot të cilat ka publikuar modelja ka vënë në pah asetet e saj trupore.

Morena ka realizuar pozat në një maket ushqimor teksa shihet e veshur me një bluzë të bardhë dhe xhinse të grisura.

Ajo që bie në sy janë stili i ri flokëve me fije të bardha në pjesë e ballukeve që i la të lëshuara sipër ndërsa pjesë tjetër i vendosi në topuz.

Të shumta ishin edhe komentet që zeshkania pranoi krahas fotografive që ishin kryesisht pozitive. Bukuroshja 29-vjeçare ka një numër të madh admiruesish dhe vetëm në Instagram ka mbi 1.7 milionë ndjekës.

Morena prej vitesh jeton në Stamboll atje ku edhe është fokusuar si sipërmarrëse duke lënë anash skenën në Kosovë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci