Të fundit

Publikohen pamjet, Fifi dhe Adis Patushi ”përballen” me Adrola Dushin

Pak ditë më parë, Xhensila Murtezaj festoi një vjetorin e themelimit të markës së saj të bukurisë. Këngëtarja e njohur mblodhi bashkë shumë miq dhe kolegë të saj të famshëm. Siç vihet re nga fotot që janë publikuar, pjesë e këtij eventi ishin dhe shumë personazhe mjaft të përfolur në mediat rozë.

Po flasim për çiftin shumë të komentuar Fifi dhe Adis Patushi. Por, gjithashtu u vu re prezenca e ish partneres së Adisit, modeles Adrola Dushi.

Fifi dhe Adisi ka pozuar me Besin dhe Xhensilën ndërkohë që pak më tutje ka qenë dhe Adrola, e cila gjithashtu nuk ka kursyer foto me Xhensilën.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci