Të fundit

Tayna shfaqet atraktive nga shtrati

Doruntina Shala, e njohur për publikun e gjerë si Tayna, është një prej emrave të estradës e cila përveç se është aktive me publikimin e projekteve muzikore e edhe në mbrëmje të ndryshme publikon shpesh edhe foto në rrjete sociale.

Së fundmi është shfaqur atraktive me një pozë nga shtrati, aty ku shihet e veshur me shumë stil.

“N’shtiklla me fustan all see through…”, ka shkruar reperja krahas fotografive të publikuara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

 

Projekti i fundit muzikori publikuar nga Tayna është “Teket” i cili është pritur mjaft mirë nga ndjekësit e saj dhe ka grumbulluar me mijëra klikime në Youtube.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci