Të fundit

Vajza e Jakup Krasniqit fejohet në Hagë

Gresë Krasniqi, vajza e Jakup Krasniqit që po mbahet i arrestuar tash e dy vjet në Hagë, është fejuar. Dhe për këtë moment të jetës së saj, ajo ka zgjedhur pikërisht Hagën e Holandës.

Kjo për ta kremtuar këtë ditë afër me babain e saj, ish-zëdhënësin e UÇK-së, që po akuzohet nga Gjykata Speciale.

Për këtë çështje, Krasniqi ka njoftuar në rrjetin social Instagram.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci