Të fundit

Pejë: Vjedh telefonin e një pacienti në spital, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka raportuar se dje është arrestuar një person, pasi dyshohet se ka kryer veprën “Shpërdorim i pasurisë së huaj”.

Përderisa viktima ishte i shtrirë në spital, i dyshuari i ka marrë telefonin për të kryer një telefonatë, mirëpo nuk ia ka kthyer më dhe është larguar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci