Të fundit

Beatrix Ramosaj në gjendje jo të mirë shëndetësore

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj vazhdon të mbetet një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë sa i përket jetës së saj private.

Beatrix, vëmendjen më të madhe e mori me pjesëmarrjen e saj në spektaklin “Big Brother Vip” ku u komentua për romancën brenda shtëpisë me aktorin e njohur, Donald Veshaj.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta dhe përditshmëria e saj, shkruan Paparaci.

Së fundmi, Beatrix ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”- ka shkruar Beatrix në një status në “Twitter”.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci