Të fundit

Mushkolaj: Vrasësi ende i lirë, policia arreston protestues

Analisti, Imer Mushkolaj përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar rreth në lidhje me arrestmin e aktivistës Neri Ferizi e cila u arrestua sot në protestën kundër vrasjeve ndaj grave.

Mushkolaj thotë se policia arreston aktiviste derisa vrasësi i 35 vjeçares është ende i lirë.

“Vrasësi ende i lirë, ndërkaq policia arreston protestues që kërkojnë drejtësi për viktimat dhe përgjegjësi nga institucionet. Shteti shtet”, ka shkruar Mushkolaj.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci