Të fundit

​Kuvendi miraton dy projektligje

Kuvendi i Kosovës ka miratuar Projektligjin për Prokurorinë Speciale dhe Projektligjin për trajtimin e ndërtimeve pa leje.

Këto dy projektligje u mbështetën edhe nga deputetët opozitarë.

Kuvendi po vazhdon punimet e seancës plenare, ku po diskutohet Projektligji për plotësim-ndryshimin e kodit penal.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci