Të fundit

Pamje nga përleshja fizike e dy konkurrentëve të Përputhen

Një përleshje fizike ka ndodhur mes dy konkurrentëve të Përputhen.

Albi Zhuka dhe Arbër Avdyli janë dyshja që hyn në konflikt mes vete, shkruan Paparaci.

Motivet e kësaj përleshje nuk dihen, por që iconstyle.al ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Filimisht dyshja janë përleshur me fjalë duke vazhduar më pas me rrahje fizike./paparaci.com

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci