Të fundit

Vivien kapet me Stresin: Mos ndërhy se nuk ke lidhje me këtë muhabet

Vivien, banorja e BBVK-së pati një debat me Andin e pas kësaj ishte Andi i cili shkoi t’i kërkonte falje asaj, shkruan Paparaci.

Gjatë bisedës së tyre Stresi ndërhyri, por ishte Vivien e cila nuk e lejoi të vazhdonte më tej duke i thënë: Ti mos ndërhzj se nuk lidhje me këtë muhabet.

Mesa duket ky reagim e nervozoi Stresin pasi ai shihet duke dalë në oborr pas asaj që i tha Vivien.

Sot është dita e tretë që kur banorët janë bërë pjesë e shtëpisë. Ata tashmë janë familjarizuar me njëri-tjetrin dhe kanë filluar të ndajnë histori nga jeta e tyre./paparaci.com

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci