Të fundit

Sekuestrohen para e drogë në Prishtinë, arrestohet një person

Në rrugën Eqrem Çabej në Prishtinë, është arrestuar një person pasi gjatë kontrollit iu janë gjetur dhe sekuestruar një cigare me peshë 2 gram, 1325 euro, 180 franga të Zvicrres dhe një telefon celularë.

Në raportin e policisë thuhet se gjyqtari i Procedurës Paraprake ka urdhëruar që të bastisen dy banesat e tij, ku janë gjetur dhe sekuestruar 11.800 euro, tetë (8) qese me substanca narkotike të llojit marihuanë me peshë 5 gram, 1 grinder dhe 25 fishekë të kalibrit 9 mm.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci