Të fundit

Përfitoi mijëra euro përmes shantazhit, arrestohet një person në Pejë

Policia e Kosovës ka raportuar se kanë arrestuar një person në Pejë gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, nën dyshimin ka kryer veprën “Shantazh ” dhe “Ndihmë për kryerjen e veprës penale”.

I njejti dyshohet se në periudhën tre vjeçare ka shantazhuar një femër, dhe të njejtës i ka marrë 4100 euro.

Me vendim të prokurorit të shtetit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci