Të fundit

Nutricionistja shqiptare: “Pica nuk tretet për 7 vite”

Nutricionistja e njohur shqiptare, që gjithashtu është prezantuese emisionesh televizive me përmbajtje mbi nutricionin, stilin e jetës, mirëqenien, Diola Dosti, është banorja që është bërë pjesë e “Big Brother VIP” një javë m parë

Dila shpesh bëhet edhe pjesë e mediave rozë dhe pak kohë më parë ishte deklarata e saj që u bë virale në rrjet.

“Një picë që ke ngrënë para 7 vitesh është e pamundur të tretet 100%, duhet të ketë ngelur patjetër në muret e brendshme të zorrës”, tha nutricionisja duke bërë xhiron e rrjetit

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci